logo ods

Občanská demokratická strana

Místní sdružení Turnov


Jmenuji se RADUAN NWELATI,

narodil jsem se před 52 lety, 26. 7. 1966 v Praze. Původním povoláním jsem lékař ortoped. Jsem ženatý, mám dvě dospělé a skvělé děti. Dominika (24 let, posledním rokem student ČVUT Praha) a Stefanii (18 let, studentka 8 letého Gymnázia v Mladé Boleslavi).
Svou profesní dráhu jsem zahájil v dubnu 1991 na Ortopedickém oddělení Mladoboleslavské nemocnice jako lékař sekundář, kde jsem získal atestaci v oboru Ortopedie.
V roce 2000 jsem z nemocnice odešel provozovat soukromou ortopedickou ambulanci v Mladé Boleslavi a v Lysé nad Labem, abych se pak na jaře roku 2004 vrátil a na podzim téhož roku byl jmenován ředitelem této nemocnice. V této pozici jsem setrval až do podzimu roku 2006.
Na podzim roku 2006 jsem byl zvolen primátorem Mladé Boleslavi a v této pozici setrvávám již třetí volební období dodnes.
Mým hlavním koníčkem je práce. Ti, kteří mě znají, o mě říkají, že jsem workoholik. Mně to ale nevadí, pracovat mě baví.
Pokud přesto nějaký ten volný čas je, tak rád cestuji, mám rád vodu a plavání, jachting, kempování, přírodu a skauting. V dětství a během dospívání jsem byl aktivním skautem a skautským vůdcem.
V posledním roce, ve svém volném čase pomáhám synovi v jeho novém koníčku, automobilovém závodění na hobby automobilových závodech.
Ve svém životě se řídím heslem: chovej se ke každému tak, jak by sis přál, aby se on choval k tobě. Dělej vše poctivě, a jak nejlépe umíš, a taky tak, aby jsi se každému bez obav mohl dívat zpříma do očí. A také heslem: slušnost se vždy z dlouhodobého hlediska vyplácí.
Vážím si přátelství a upřímnosti, nemám rád lenost, lži, pokrytectví a ty co pomlouvají.

NĚCO MÁLO Z MÉHO PROGRAMU - Zasadím se, aby tyto teze byly realitou

.. A VĚŘTE ŽE TO JDE. Vše Vám vysvětlím ve svém podrobném programu, který brzo najdete ve svých schránkách.